Iespējams pasūtīt arī korporatīvas un individuālas dāvanas un dažāda izmēra dāvanu komplektus. Mēs Jums palīdzēsim ar unikālas sveces pagatavošanu, noformēšanu un iesaiņošanu. 

Zīmols Apimi ražo augstas kvalitātes dabīgos kosmētikas līdzekļus un efektīvus, veselību veicinošus produktus, kuru galvenās bioloģiski aktīvās vielas iegūtas no bišu produktiem. 

SIA "3x9 zālītes" piedāvā ļoti plašu klāstu zāļu tējas un to maisījumus.

Zālītes ievāktas Vecpiebalgas novadā, ekoloģiski tīrās pļavās un mežos. Zālītes vāktas atbilstoši dabas ritmam un mēness fāzēm. Kaltētas dabīgos apstākļos, saglabājot zālīšu vērtīgās vielas, smaržu un garšu.


Mozuļčiku ģimenes saimniecības pamatdarbība ir biškopība, papildus nodarbojamies ar trušu, ziemas ķiploku, zemeņu un rudens aveņu audzēšanu.

No bitēm iegūstam ne tikai garšīgu medu, bet arī citus vērtīgus produktus – ziedputekšņus, bišu maizi un vasku.


Piebalgas Kūpinātava ir gaļas pārstrādes uzņēmums, kas ražo augstākās kvalitātes - Dažādus kūpinājumus, gaļu, desas, kulināriju, gatavos ēdienus, pastētes un konservus. 

Par

Latvijā ražoti augstas kvalitātes porcelāna trauki un dizaina priekšmeti.


Radam apģērbus no mazuļu pirmās dienas līdzpat pusaudžu vecumam. Kā arī pir mums iespējams iegādāties dažādus ģimeņu komplektus 

Dizainers Aigars Lenkevičs un māksliniece grafiķe Ērika Māldere izgatavo pēc pasūtījuma lampas un gaismas skulptūras. Ar iepriekšēju pieteikšanos vada izbraukumnodarbības (gaismekļi, rokas lējuma papīrs, kaligrāfija, botāniskā glezniecība).