Gardenia eco

Pirmsākums

Mēs esam ģimenes uzņēmums, kas darbojas mantotā lauku bioloģiskā saimniecībā, kur mēs vācam, kaltējam materiālus svecēm. Mūsu no paaudzes paaudzē nodotā dzimtas māja, kas ir celta 17.gs. vidū, ir piepildīta ar stāstiem, notikumiem un leģendām. Jā, tā ir arī aura, pieredze, spēks un enerģija, kas strāvojās cauri. Jau izsenis mūsu dzimtā ir bijuši rūpīgi rokdarbnieki, precīzi amatnieki un diženi saimnieki savā ciemā, sētā, mājās. Vecvecāki mums ir iedevuši dziļu ģimenes sajūtu, mīlestību pret darbu un pārliecību par to, ko darām.


Par mums

Mēs mīlam dabu, sajūsmināmies par visu, kas ir dabīgs un ekoloģisks, dievinām vietu, no kurienes esam nākuši, kur esam radīti, piedzimuši un uzauguši – Eiropas zaļākajā valstī, koptākajā, tīrākajā un skaistākajā lauku ciematiņā, ar dabas liegumiem.

Jau vairākus gadus, kopš studiju un darba dēļ paralēli dzīvojam pilsētā, esam sapratuši to kādu negatīvu ietekmi uz mums atstāj urbanizācija, kūpošie rūpnīcu skursteņi un modificētā ar E vielā pārbāztā pārtika lielveikalā.

Savukārt laukos mums ir bioloģiskā saimniecībā. Iedvesmojoties no neskartās dabas mums apkārt, mēs paši vēlamies turpmāk dzīvot zaļi, domājot par vidi un savu veselību. Mēs bērniem gribam nodot mantojumā to, ko mantojām no mūsu senčiem.

Kā mēs savus laukus varam aizvest uz pilsētas dzīvokli?

Kā atgriezties brīžos pēc tam kad pilsētā ir noskrieta diena, un ir vēlme vēl un vēl pastaigāties pa piesnigušo mežu, iegulties ziedu pļavā, pasliet degunu mākoņos un ievilkt maģisko smaržu ķermenī, vai ar romantiskām, rudenīgām noskaņām bērt visus iespējamos ražas augļus groziņā un gatavoties ziemas guļai. Kā mēs varam pagarināt šos maģiskos, pasakainos mirkļus?!Gardenia Eco dos jums atpakaļ šo spēku no dabas! Sveces mūs iedvesmo, tās rada mājīgumu, siltumu un patīkami neuzmācošu smaržu. Tās ir sajūtas, ko jūs iededziniet! Unikāls roku darbs, sajūtas, mīlestība, kas ir ieliktas katrā svecē.

Dedzinot sveces, kā devu no mūsu laukiem, katrs var gūt sev krāšņu sajūtu, gaismu, smaržu un siltuma

Svece mūsdienīgiem un moderniem, aizņemtiem un atbildīgiem, vienprātīgajiem un romantiskiem cilvēkiem, radītas tieši Jūsu dvēselei un dzīvesveidam, lai šo sveces spēku ikviens varētu uzņemt sevī un dot to tālāk.

Dārzs un daba mūsu svecēs

Mēs veidojam kvalitatīvas dabiskas eko sveces. Katra svece ir unikāla ar neatkārtojamu radošu dizainu. Sveces izgatavošanā tiek lietoti tikai dabiski izejmateriāli. Augus kompozīcijām galvenokārt ievācam mūsu lauku bioloģiskajā saimniecībā. Svece deg kā laterna, izgaismojot kompozīcijas augus, kas ir sveces sieniņās. Sveces tiek bagātinātas ar ēteriskām eļļām.

Vairums sveces, kuras var iegādāties veikalos ir no parafīna, tātad no naftas un tās ir pildītas ar ķīmiskām smaržvielām. Dedzinot parafīna sveci savās mājās Jūs dedziniet naftu. Sveces, kas pildītas ar smaržvielām ir alerģiskas.

Mēs Jums varam dot atpakaļ spēku no dabas.

Kontakti:

Tel. +371 22080211

info@gardeniaeco.com

www.gardeniaeco.com

https://www.facebook.com/gardeniaeco/

Cēsu nov., Inešu pag., "Pils"

GPS. 57.020232, 25.830323