Ja bite ir svarīga cilvēces pastāvēšanai, tad arī produkti, kuru izveides procesā piedalās bites cilvēkam ir nepieciešami un nozīmīgi.

Mūsu aizrautība ir dāvināšanas prieks, ko vēlamies nodot arī Jums. Mūsu lielākais gandarījums ir Jūsu labie vārdi un prieks Jūsu un Jūsu draugu, ģimenes, paziņu, klientu, darbinieku, sadarbības partneru sejās, saņemot mūsu gatavotās dāvanas.

Cep tradicionālu rupjmaizi un saldskābmaizi pēc vecmāmiņas receptes. Cep arī ābolmaizi un rabarberu maizi atkarībā no sezonas.

SIA TubEdo

Apģērbu zīmols Tub:Edo rada košus, ērtus apģērbus svētkiem un ikdienai bērniem jau no pirmajām dzīves dienām. Esam par krāsainiem un raibiem apģērbiem mūsu atvasītēm, lai no pirmajām dzīves dienām mazie sāktu iepazīt krāsas.

Mākslinieka Jāņa Roņa izlolotā Piebalgas Porcelāna Fabrika ir vienīgā porcelāna ražotne Latvijā.

Mājas kūpinājumi, kuru garšas noslēpumi meklējams 1887.g. receptē. Degustācijas ar iepriekšēju pieteikšanos.

Jau 30 gadus mūsmājās tiek iepazītas čaklās bites un šo brīnumaino kukainīšu radītie produkti. Pēdējos gados savas zināšanas nododam ne tikai biškopjiem, bet arī interesentiem.

Mēs esam ģimenes uzņēmums, kas darbojas mantotā lauku bioloģiskā saimniecībā, kur mēs vācam, kaltējam materiālus svecēm.

Mozuļčiku ģimenes saimniecības pamatdarbība ir biškopība, papildus nodarbojamies ar trušu, ziemas ķiploku, zemeņu un rudens aveņu audzēšanu.

SIA "3x9 zālītes" piedāvā ļoti plašu klāstu zāļu tējas un to maisījumus.

Apģērbs mammām bērniem līdz 10 gadu vecumam. Skaistākajiem svētkiem un ik vienam jaunajam piedzīvojumam. Rūpīgu roku veidots, no kvalitatīviem, bērna ādai un dabai draudzīgiem materiāliem.