Dzērbenes pagastu rotā vairāk kā 25 ezeri un citas mazākas ūdenstilpnes, veidojot daudz ainaviski bagātu un skaistu atpūtas vietu pie ūdens.

Piedāvājam iespēju pavadīt brīvo laiku aktīvi – iepazīstot Dzērbenes un Taurenes skaistākos ezerus ar SUP dēli!

Dzērbenes lielākais ezers Juveris ir 77,5 ha plašs, tā vidējais dziļums ir 8,5 m, bet maksimālais dziļums var sasniegt 20,2m. Viens no ezera lielākajiem krāšņumiem ir tā divas salas. Augstā kalna pakājē sastopams Mācītājmuižas ezers saukts arī par Ziediņu ezeru. Tajā ietek Šķesterupīte no Arāju ezera, iztek - Šķesterupīte uz Kapsētas ezeru. Savukārt, pie Dzērbenes pils ir Arāja ezers, kura spoguļa virsmas laukuma platība ir 16,6 ha, vidējais dziļums ir 5,7 m, bet maksimālais – 18,0 m.

Vairāk ar lielākajiem Dzērbenes un Taurenes ezeriem var iepazīties mājaslapā visitvecpiebalga.lv, bet par SUP dēļu pieejamību konkrētās ūdenstilpnēs vaicāt zvanot.

Nomai pieejami 3 piepūšamie Aquatone Wave 10.6 SUP dēļi, kas lieliski ļaus izbaudīt mierīgos ezeru ūdeņus, nodrošinot teicamu stabilitāti. Dēlis klāts ar neslīdošu materiālu, kas radīs perfektu saķeri brauciena laikā. SUP dēļa svara ierobežojums ir 143kg.

Nomā ietilpst viss nepieciešamais braucienam.

Dzērbenes, Taurenes robežās piedāvājam arī transportu – 5 eiro.

Kontakti:

Ivanda Laumane: 26584475

Andris Laumanis: 26520209Viena SUP dēļa nomas cena:

stundā – 6 eiro

dienā – 17 eiro

Nomā ietilpst viss nepieciešamais braucienam.

Dzērbenes, Taurenes robežās piedāvājam arī transportu – 5 eiro.